بن تن و .........

پاییز غریب و بی رنگ اون همه برگ مگه کم بود گل من رو چرا چیدی

بتمن

Batmanlee.png

بروس وین میلیونر معروف گاتهم سیتی در هویت بتمن به مردم کمک می‌کند و تبهکاران را دستگیر می‌کند. هاروی دنت و کمیسر گوردون هم در واحد پلیس به او کمک می‌کنند. اما باندی در گاتهم است که از طریق شخصی به نام کمیسر آکهارت وارد دفتر پلیس شده‌اند.

در آن سو خانمی به نام ویکی ویل به گاتهم می‌آید تا از حیات وحش گاتهم بازدید کند.او با بروس وین آشنا می‌شود و بروس او را به یک شام دعوت می‌کند. در آن سو بتمن باید به سراغ باند برود زیرا آنها در پی دزدی از بانکی هستند.در گیری پلیس و خلافکاران در فیلم دیدنی است.در پی این حادثه جک نیپر می‌میرد.اما چند روز بعد او با هویت ژوکر باز می‌گردد و با کشتن رئیس سردسته خلافکاران می‌شود...

در این فیلم مایکل کیتون در نقش بتمن بازی کرده‌است. همچنین میشل فایفر نیز به ایفای نقش پرداخته‌است. در این فیلم بروس وین (بتمن) باید با کت ومن (میشل فایفر) و اسوالد کاپلبوت که به پنگوین ملقب است مبارزه کند. پنگوین به خاطر شکل غیر متعارفش از سوی پدر ومادرش طرد شده وبه آب انداخته شده‌است جریان آب او را به باغ وحش شهر می‌رساند و حالا او بعد از ۳۳ سال می‌خواهد هویت واقعی خودش را کشف کند و همان طور از مردم شهر گوتام انتقام بگیرد.

هاروی دنت (تامی لی جونز) که دادستان سابق بود حالا پس از سوخته شدن نیمی از صورتش فرد شروری شده وبا کمک ادوارد نیگما (جیم کری) قصد نابودی بتمن رادارد.بروس وین (بتمن) نیگما را اخراج کرد چون معتقد بود اختراع او یعنی ماشین کنترل ذهن وسیله خوبی نیست. بتمن که به علت نزدیک شدن سالگرد در گذشت پد رو مادرش دچار مشکل روحی شده به روانپزشکی به نام چیس میرادان (نیکول کیدمن) مراجعه می‌کند.وبه کمک او می‌تواند مشکلاتش را حل کند. در این فیلم هم چنین کریس ادونل نقش رابین را بازی می‌کند.

بروس وین که در کودکی شاهد قتل پدر و مادرش بوده و نمی‌تواند این خاطرات تلخ را از ذهنش پاک کند. او همچون آواره‌ای از یک نقطه به نقطه دیگر جهان سفر کرده و با جانیان و تبهکاران خردپا همدست می‌شود. او در نقطه‌ای از آسیا در زندان با فردی به اسم هنری دوکارد آشنا می‌شود که به او پیشنهاد می‌دهد اگر از عهده تمرینات فیزیکی دشوار براید می‌تواند عضو «انجمن سایه ها» شود. انجمنی که توسط راز ال قول اداره می‌شود. بروس می‌پذیرد و تمرینات دشوار دوکارد آغاز می‌شود. دوکارد همچنین اندرزهای لازم را به بروس ارایه می‌کند. اندرزهایی مانند «خشم تو مایه قدرت توست» و «ترحم تو مایه ضعف توست» و نهایتا بروس تبدیل به یک سلاح کشنده جاندار می‌شود. اما زمانیکه انجمن از او می خواهد فرد بیگناهی را به قتل برساند او از انجام این کار سرباز می‌زند بدین ترتیب از انجمن سایه‌ها رانده می‌شود و به زادگاه خود شهر گاتام بر می‌گردد. او در آنجا تصمیم می‌گیرد یک هویت مبدل را برای مبارزه با جنایتکاران برای خود انتخاب کند و بنابراین به کمک خدمتکار وفادارش آلفرد و دوست مخترعش فکس، لباس و نقاب بتمن را می‌پوشد تا با کارمین فالکونی رئیس جنایتکاران شهر و یک فروشنده مواد مخدر به اسم کرین مقابله کند او همچنین برای این کار از یاری افرادی مانند جیم گوردن یکی از معدود پلیسهای شهر و رایچل داس نامزدش برخوردار است.

بتمن (کریستین بیل) به کمک ستوان جیم گوردن (گری اولدمن) و دادستان شهر گوتام، هاروی دنت (آرون ایکهارت)، در حال مبارزه با خلافکاران محلی هستند.

رؤسای گروه‌های خلافکار دور هم جمع می‌شوند تا درباره اوضاع پیشامده با هم بحث کنند. در این میان قرار می‌شود یک حسابدار چینی پول‌ها را به هنگ‌کنگ برده و برای جلوگیری از توقیف پولها توسط دادستان در بانکی نگه‌داری کند.

بتمن ماموریت می‌یابد تا مرد چینی را به شهر بازگرداند. او با موفقیت فرد مورد نظر را می‌رباید و به پلیس شهر گوتام تحویل می‌دهد. در این میان یک مجرم نابغه و روانی به نام ژوکر (هیث لجر)، ظاهر می‌شود و قول می‌دهد در ازای دریافت پول بتمن را بکشد.

ژوکر تهدید می‌کند اگر بتمن خود را تسلیم نکند، او هر روز تعدادی از افراد شهر را خواهد کشد. او از مقامات دولتی شروع می‌کند و در ابتدا کمیسر لوب (کالین مک فارلین) و قاضی اصلی شهر را می‌کشد. هاروی دنت برای جلوگیری از کشته شدن افراد بیشتر خود را بتمن معرفی می‌کند. ژوکر برای کشتن هاروی دنت به سراغ او می‌رود. بتمن و سروان گوردون هم بعد از تعقیب و گریز، ژوکر را دستگیر می‌کنند.

بتمن از ژوکر اعتراف می‌گیرد و مکان اختفای هاروی دنت و نامزدش راشل دیویس (مگی گیلنهال) را جویا می‌شود. ژوکر آن دو را در دو جای مختلف شهر پنهان در مکان‌هایی که بمب‌گذاری شده مخفی کرده تا بتمن نتواند هر دوی آنها را نجات دهد. بتمن برای نجات راشل حرکت می‌کند و گوردون و پلیسها نیز به نجات هاروی دنت میروند . بتمن به محض رسیدن به محل تعیین شده متوجه می‌شود که ژوکر او را فریب داده و محل زندانی شدن راشل و هاروی دنت را جا به جا گفته است . بتمن هاروی را نجات می‌دهد اما او نیمی از صورتش را در اثر آتش‌سوزی انفجار و سوختگی از دست می‌دهد. پلیس نیز نمی‌تواند راشل را نجات دهد و او در انفجار می‌میرد.

در این میان ژوکر نیز از اداره پلیس فراری داده می‌شود. هاروی دنت که بتمن و گوردون را در مرگ نامزدش مقصر می‌داند توسط ژوکر در بیمارستان متقاعد می‌شود که از پلیس، گوردون و بتمن انتقام خون نامزدش را بگیرد.

هاروی دنت در نقش آدمی دو چهره با ژوکر همراهی می‌کند تا بتمن را از سر راه بردارند. برای متوقف کردن این تهدید ویرانگر که شدیدترین دشمن بتمن است، بتمن مجبور است از تمام سلاح‌های پیشرفته استفاده کند .

در انتها بتمن موفق می‌شود ژوکر را دستگیر کند اما هاروی دنت هنگامی که قصد داشت گوردون و خانواده‌اش را بکشد از بالای ساختمان پرت شده و می‌میرد.بچه ها بعضی فیلم هایش را نگذاشتم ، ببخشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مهر 1390ساعت 19:40  توسط محمد  | 

چهار شگفت انگیز

چهار شگفت انگیز

آغازگر دوران طلایی مارول،‌کمیک بوکی ماهانه تحت عنوان «چهار شگفت انگیز» (Fantastic Four) بود. این مجله نام مارول را پیش از آن که به چاپ کاراکترهای معروفی مثل اسپایدرمن، هالک و یا مردان ایکس بپردازد، بر سر زبان‌ها انداخت و به راحتی قوانین از مُد افتادة مجلات سوپر قهرمانی سنتی را از میان برداشت و البته رکورد فروش را هم شکست! ناشر وقت مارول به نام مارتین گودمن خونش از دیدن موفقیت تجاری بی‌حد و حصر کمیک بوک‌های قهرمانی شرکت رقیب، یعنی دیسی کمیکز به جوش آمده بود و به همین دلیل نزد استن‌لی، سردبیر جوان و همه فن حریف خود رفت و از او خواست یک گروه متشکل از سوپر قهرمانان، درست مثل گروه انجمن عدالت Justice League (پر فروش‌ترین مجله مصور شرکت دیسی کمیکز در اواخر دهه ۵۰ میلادی) خلق نماید. او هم از خدا خواسته نزد دوست طراحش، جک کربی رفت و با یاری گرفتن از استعداد ذاتی وی، «چهار شگفت انگیز» را آفرید. «چهار شگفت انگیز» به جای آن که صرفاً یک سوپر تیم عدالت طلب، خشن و بی‌روح باشند، یک خانواده بودند و همواره با مشکلات ملموس و قابل باور خانوادگی رو در رو بودند. هسته گروه را کاراکتری دانشمند به نام «رید ریچاردز» تشکیل می‌داد. او که رویای فتح کُره مریخ را در سر می‌پروراند، یک روز به همراه دوست بداخلاق و قوی هیکل خلبانش (بن گریم) و خواهر و برادری (سوزان و جانی استورم)، با موشک به فضا می‌روند. اما این چهار نفر در میانه راه به دلیل اصابت اشعه‌های کیهانی، به نیروهای فوق بشری ویژه‌ای دست می‌یابند، نیروهایی که بسیار متنوع بودند. برای مثال رید ریچاردز پی می‌برد که می‌تواند اندام خود را مثل کارآگاه گجت، دراز کند، سو ریچاردز خواص نامریی کننده داشت، جانی استورم که در اصل یک نوجوان پر انرژی بود، قادر بود به گدازه‌ای از آتش مبدل گردد و در نهایت بن گریم، بسان هیولایی نارنجی رنگ و چهره سنگی‌از توان فیزیکی منحصر به فردی سود می‌برد.

«چهار شگفت انگیز» در تاریخ مارول از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا به تنهایی فضای اکثر مجلات مصور قهرمانی را عوض کرد. اعضای این گروه هویت مخفی نداشتند، یعنی نقاب بر چهره نمی‌زدند و همگان آن‌ها را می‌شناختند. طبق عرف قدیمی کمیک بوک، قهرمانان هرگز اجازه نمی‌دادند تا نامزدهایشان به هویت واقعی آن‌ها پی ببرند. اما در «چهار شگفت انگیز» رید ریچاردز با سو استورم ازدواج کرد! استن‌لی سعی می‌کرد برای شخصیت‌های داستان، دیالوگ‌های نسبتاً رئالیستی بنویسد. او برای «بن گریم» اسم مستعار چیز(The Thing) را برگزید که در آن زمان اسم متداولی برای یک قهرمان کمیک استریپ به حساب نمی‌آمد. تفاوت دیگر آن بود که «چهار شگفت انگیز» لباس‌های رنگارنگ و شنل‌دار بر تن نمی‌کردند. در کمال تعجب، مردم از این کمیک استریپ نوگرا استقبال گرمی به عمل آوردند و دفاتر مارول پر شدند از نامه‌های خوانندگان. مارتین گودمن که از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت، از آن به بعد، به استن‌لی اختیار تام داد تا هر چه دلش می‌خواهد، سوپر قهرمان و حتی ضد قهرمان بیافریند. بی‌شک یکی از معروف‌ترین این ضد قهرمانان،هالک نام دارد.

تاریخچه

چهار شگفت‌انگیز چهار دوست قدیمی و اعضای خانواده‌ای بودند که پس از قرار گرفتن در معرض پرتو‌های آسمانی در طی ماموریت فضایی قدرت‌های زیادی کسب کردند که عبارتند از:

اعضای گروه

آقای شگفت انگیز(رید ریچاردز): رهبر گروه، یک دانشمند نابغه که بدنش را در اندازه‌های باورنکردنی می‌تواند بکشد و شکل بدهد.

زن نامرئی (سوزان ریچاردز): همسر رید ریچاردز، جانشین فرمانده گروه. از نام او معلوم است که او می‌تواند خودش را به طور دلخواه نامرئی کند. همچنین او می‌تواند زمین‌های اجباری را به وجود بیاورد و نیروی نامرئی را روشن می‌کند که از دستهایش منفجر بشود.

مشعل انسانی (جانی استورم): برادر سو، که می‌تواند خودش را با شعله‌ها محاصره بکند و پرواز نماید.

چیز (بن گریم): دوست بدخوی آنها با قلبی از طلا، که قدرت و تحمل مافوق انسانی را دارد، پوستش صخره‌ای، ناهموار و نارنجی است و مثل این است که پوستش فاس دار یا ورقه ورقه‌است. (بعضی وقت‌ها با صخره‌ها اشتباه گرفته می‌شود.)

در دیگر رسانه‌ها

سری انیمیشنی

چهار مجموعه‌ی تلویزیونی از روی چهار شگفت انگیز ساخته شده است. اولین مجموعه توسط هانا-باربرا، در ۲۰ قسمت و از ۹ سپتامبر ۱۹۶۷ تا ۱۵ مارس ۱۹۷۰ ادامه داشت. مجموعه‌ی دوم توسط دی‌پاتی-فرلنگ، در ۱۳ قسمت و از ۹ سپتامبر ۱۹۷۸ تا ۱۶ دسامبر ۱۹۷۸ ادامه داشت. سومین مجموعه توسط مارول و در ۲۶ قسمت از ۲۴ سپتامبر ۱۹۹۴ تا ۲۴ فوریه ۱۹۹۶ ادامه داشت. چهارمین مجموعه به نام، چهار شگفت انگیز: بزرگترین قهرمانان جهان، از ۲ سپتامبر ۲۰۰۶ در شبکه‌ی کارتون نتورک شروع شده و تاکنون ۲۶ قسمت از آن پخش شده است.

فیلم

تاکنون دو فیلم از چهار شگفت انگیز ساخته شده است:

  • چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) در سال ۲۰۰۵، با فروش جهانی ۳۳۰ میلیون دلار
  • چهار شگفت انگیز: خیزش سیلور سرفر (Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer) در سال ۲۰۰۷، با فروش جهانی ۲۸۹ میلیون دلار
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم مهر 1390ساعت 14:52  توسط محمد  | 

لاک پشت های نینجااسپلینتر یک موش کوچیک  در خونه ی یک استاد رزمی کار به اسم "یوشی" بوده ، در اونجا وقتی یوشی به

تمرین کردن میپرداخته ، موش کوچک هم این تمرینات رو یاد میگرفته...

یک روز شردر به همراه سربازان سیاه پوش و هان ،به خونه ی استاد یوشی میره و استاد رو میکشه و موش

قصه هم سعی خودش رو برای نجات استادش میکنه اما وقتی استاد میمیره با دلی پر از کینه به فاضلاب ها

میره...

عکس استاد  اسپلینتر


اسپلینتر وقتی در فاضلاب بود روزی چهار لاکپشت پیدا میکنه و از اونها مراقبت میکنه...

اونها در اثر ماده ی ناشناخته ای رشد عجیبی پیدا میکنن و به اندازه ی یک انسان میرسن...

استاد اسپلینتر تموم آموزش هایی رو که از استاد خودش یوشی آموخته بود به لاکپشتهای جوان هم یاد میده

و یک روز توی فاضلاب کتابی راجب هنر پیدا میکنه و اسم لاکپشت ها رو بر اساس اسم هایی که تو اون کتاب

بودن انتخاب میکنه

برای همین هم اسم لاکپشت ها از اسامی هنرمندان است...

کاپیتان این لاکپشت ها هست :

لئو ناردو یا لئو


و اسم لاکپشت مخترع  و دانشمند هست :

داناتلو یا دان


و کله شق ترین لاکپشت هم اسمش هست :

رافائل یا راف


و با مزه ترین لاکپشت :

مایکل آنجلو یا مایکی


و دشمن اصلی این لاکپشت ها و استاد اسپلینتر :

شردر


+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مهر 1390ساعت 18:40  توسط محمد  | 

مرد عنکبوتی

اتفاقی عجیب در زندگی پیتر پارکر که دانش آموز یک دبیرستان است رخ می‌دهد. یک عنکبوت رادیواکتیو شده او را می‌گزد و بدن او دچار جهش ژنی می‌شود و بنابراین توانایی پیمودن دیوارها و سقفها را پیدا می‌کند و در او یک حس عنکبوتی بوجود می‌آید که او را از نزدیک شدن خطر آگاه می‌کند. پیتر نام «مرد عنکبوتی» را روی خودش می‌گذارد و ابتدا ازقدرتش برای بدست آوردن پول استفاده می‌کند. اما بعد از اینکه عمویش توسط یک جانی کشته می‌شود، پیتر تصمیم می‌گیرد که از قدرتش برای مبارزه با بدیها استفاده کند. در همان زمان، دانشمند و تاجری بنام نرمن آزبرن بعد از کشف یک گاز نیرو بخش و آزمایش کردن این گاز روی خودش، در وجودش یک شخصیت جدید قدرتمند اما دیوانه با نام گرین گابلین (دیو سبز) ایجاد می‌شود. اکنون پیتر بایستی سه کا را در زندگیش انجام دهد: شغل جدیدش در یک روزنامه محلی، نبرد با دیو سبز و نیز رقابت با بهترین دوستش هری آزبرن پسر نرمن برای بدست آوردن قلب همکلاسی زیبایش مری جین ! آیا مرد عنکبوتی توانایی انجام این کار را دارد ؟

پیتر پارکر هم اکنون در یک کالج مشغول تحصیل است . او شغل خود را از دست داده، نمراتش در کالج پایین است و از سوی دیگر درگیر مسئلع عشقی اش با مری جین می‌باشد . پیتر از طرفی عاشق مری است و از سوی دیگر نمی تواند هویت مرد عنکبوتی بودن خود را برای او فاش کند زیرا در اینصورت جان او بخطر می افتد . بدین ترتیب پیتر مری را از دست می دهد و مری تصمیم به ازدواج با یک فضانورد می گیرد . پیتر سرانجام تصمیم می گیرد دست از مبارزه با تبهکاران برداشته و شخصیت مرد عنکبوتی را رها کرده و زندگی عادیی را شروع نماید . در همین زمان یک استاد نابغه فیزیک به اسم دکتر اوتو مشغول کار بر روی یک راکتور اتمی است . او چند بازوی مکانیکی کامپیوتری به ستون فقراتش متصل کرده تا با آن بتواند روی راکتور کار کند اما در اثر سانحه ای همه چیز بهم می ریزد.

یک لباس سیاه از یک جهان دیگر پیتر پارکر را در برمی‌گیرد و باعث تغییراتی در او می‌شود که دشمنان، احساسات و کینه‌های جدیدی برای او می‌آورد.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مهر 1390ساعت 21:5  توسط محمد  | 

.............BEN 10

                                 .............BEN 10

بن تن و قهرمانان دیگر عجیب و غریب دوستار کودکان و نوجوانان جهان هستند این قهرمانان بعضی شان را ایرانی ها به این اسم می شناسند عبارتنداز : بن تن،مرد عنکبوتی،سوپرمن،بتمن،هری پاتر و .......... هستند. همه ی این قهرمانان تخیلی بوده و وجود نداشتند ولی ای کاش وجود داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مهر 1390ساعت 15:34  توسط محمد  | 

پاندای کونگ فو کار (1) و (2)

پاندای کونگ فو کار (1)

داستان در چین باستان رخ می‌دهد؛ یک پاندای فربه -به نام پو- آرزو دارد که استاد کونگ‌فو شود. هنگامی که پیش‌بینی می‌شود یک جنگجوی خطرناک-تای‌لانگ- از زندان می‌گریزد؛ جشنی برپا می‌شود تا جنگجوی اژدها در آن برگزیده شود. پس از رخدادهایی پو به عنوان جنگجوی اژدها برگزیده می‌شود. استاد شیفو ابتدا سعی می‌کند این پاندا را به علت تنبلی از جنگجوی اژدها بودن منصرف کند و در این کار گروه پنج آتشین که شاگرد وی هستند(مار، ببر، میمون، مانتیس و لک‌لک) به استاد کمک می‌کنند اما بعداً منصرف می‌شوند و وی را آموزش می‌دهند طوری که تای‌لانگ را نیز شکست می‌دهد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مهر 1390ساعت 13:19  توسط محمد  | 

بن تن

داستان فیلم از این قرار است که بن پسر ده ساله بازیگوش به فصل تعطیلات رسیده.او تمام سال را برای این تعطیلات برنامه چیده بود که با پدر بزرگش خوش بگذراند.اما بعد از این که سوار ماشین پدر بزرگش می شود دختر عموی خود را نیز که هم سن اوست وبرای تعطیلات با پدر بزرگ آمده است را می بیند.بن که تمام نقشه هایش را برای تعطیلات نقش بر آب می دید شروع به بحث می کند.خلاصه بن و بقیه وارد جنگل می شوند.اما بن از بقیه جدا شده و به سمت داخل جنگل می رود.ناگهان شهاب سنگی به سوی او می آید و به زمین بر خورد می کند.بن با تعجب به سمت آن شهاب می رود و می بیند که نا گهان آن شهاب که بیشتر به یک توپ فلزی شبیه بود باز شده و ساعت مچی ای درون آن است.او با تعجب دستش را به سمت ساعت دراز می کند که....

اینروز ها کمتر مغازه ای است که در کنار پوسترهای قهوه تلخ و تکه کاغذی که روی آن نوشته قسمت nام سریال رسید،

پوستر مربوط به سری جدید Ben10 را قرار نداده باشد!
اما چرا این سریال آمریکائی،این روز ها اینقدر محبوب شده است؟!
تا جائی که بنابر یکی از سایت های خبری،حدود 2.5 میلیون فقط بازی مربوط به کراکترهای این کارتون فروش داشته است!
قبل از هر توضیحی راجع به این کارتون،به عکس های زیر توجه کنید!
[تصویر: ben-ten-stickers.gif]

[تصویر: 030409-1934-downloadben2.png]


به کراکتر های این سریال توجه کنید:

[تصویر: Ben_10_Poster___Heatblast_by_Jackademus.jpg&t=1]


[تصویر: ben-10--10cm-xlr8-alien-collection-figure.jpg]

[تصویر: 827346_bandai-ben-10--10cm-wildvine-alie...figure.jpg]
 
 

[تصویر: CTN11DE-ben-10-figurines-bulk-vending.jpg]

بن ۱۰(به انگلیسی: Ben 10) یک مجموعه تلویزیونی پویانمایی است که توسط کارتون نتورک تهیه شد. این کارتون درباره پسری به نام بن است که یک دستنبد جادویی پیدا می‌کند که قادر است وی را به شکل‌های گوناگون تبدیل کند.
[تصویر: ben10_aliens.jpg]

بن 10 داستان یک پسر بچه معمولی آمریکایی است که همراه پدربزرگ و دختر عمویش گوئن به مسافرت می پردازد و پس برخورد یک شهاب سنگ با زمین و پیدا کردن یک ساعت عجیب الخلقه دارای قدرت مافوقی می گردد که باعث می شود بنجامین تنیسون به هیولاهای مختلف قهرمانی تبدیل شود و بر ضد شر در تما کهکشان همراه با دختر عمو و پدربزرگش بپردازد
نمایش بن 10 توانست در مدت سه روز نمایش خود کودکان زیادی را به طرف خود جلب کند. کودکانی که هر کدام با پوشیدن لباس های مختلف با شمایل کارتونی این انیمیشن خود را آراسته بودند. کودکانی که نه تنها در این نمایش بلکه در اکثر نقاط مالزی با این گونه لباس ها دیده می شوند و همیشه نشان داده بودند که انیمیشن بن 10 توانسته بود نظر بچه های آسیای جنوبی را جلب کند.

اما نکات قابل توجهی که نمایش بن 10 را جذاب تر کرده بود استفاده جالب سازندگان در ترکیب رنگها، نور ، صدا ، دکور، طراحی لباس و تصاویر ترکیبی انیمیشنی همراه بود که به خوبی توانست نه تنها نظر مخاطب کودک بلکه نظر مخاطب بزرگسال خود را هم جلب کند.

[تصویر: Ben10_S4_final.jpg]

[تصویر: 48332407.jpg]

همانطور که می بینید،شخصیت های قدرتمند این سریال که بن به وسیله ساعت جادوئی اش قصد مبارزه با آن ها را دارد،
موجوداتی از جنس آتش و دارای سُم هستند!!!!!!|
شما را یادچیزی نمی اندازند؟!
به هر حال،|اگر کم و ناقص هستند،خوش حال میشم شما هم کمک کنین تا بیش تر بررسی کنیم.
Smile
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مهر 1390ساعت 22:7  توسط محمد  | 

مطالب بن تن

مجموعه کامل انیمیشن بن تن دوبله شد و پروانه پخش گرفت.....مشخصات بقیه چیز ها در ادامه مطلب


مجموعه انيميشن بن تن دوبله شد

شناسنامه دوبله:

دوبله شده در استدیو نماهنگ

مدیر دوبلاژ:احسان مهدی

مترجم :سارا حسنی

گویندگان:

احسان مهدی(بن)

سیمین براتی(گوون)

محمدرضا علیمردانی(پدربزرگ)

ديانوش آصف وزيري

فرشاد بهبودي

احسان مبيني

هوتن شكيبا

و....

http://bestben10toys.co.uk/images/Ben%2010%20Logo.jpg

پخش از موسسه جوانه پویا

بچه ها باید برین به ادامه !!!!!!!!!!!!!!!!!


--------------------------


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مهر 1390ساعت 21:18  توسط محمد  | 

یادداشتی بر بن۱۰

باید برین ادامه راستی بچه ها بعضی جاهاش تکراری است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم مهر 1390ساعت 18:26  توسط محمد  | 

هری پاتر

باید برین ادامه بچه ها!!!!!!!!!!!!!!

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر 1390ساعت 19:9  توسط محمد  | 

عکس های خنده دار و عجیب

بچه ها یکم هم عکس خنده دار ببینیم بد نیست

 

شیطنت های فتوشاپی - خنده دار و جالب

شیطنت های فتوشاپی - خنده دار و جالب

شیطنت های فتوشاپی - خنده دار و جالب

شیطنت های فتوشاپی - خنده دار و جالب

شیطنت های فتوشاپی - خنده دار و جالب

شیطنت های فتوشاپی - خنده دار و جالب

شیطنت های فتوشاپی - خنده دار و جالب

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر 1390ساعت 10:45  توسط محمد  | 

بن تن و گروه شگفت انگیز

فیلم سینمایی بن 10 و گروه شگفت انگیز فیلم سینمایی بن 10 و گروه شگفت انگیز  

بن تن و گروه شگفت انگیز

خلاصه ی داستان :

خرده فلزهایی هوشمند می توانند وارد تن انسان ها شوند و آنها را تحت اختیار خود بگیرند. این انسانها مثل زامبی هایی در سراسر دنیا تکثیر می شوند و چیزی به از بین رفتن بشریت باقی نمانده است که بن و دوستانش برای متوقف کردن این اتفاق دست به کار می شوند....

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مهر 1390ساعت 18:48  توسط محمد  | 

داستان بن تن

باید برین به ادامه !!!!!!!!!!!!!!
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مهر 1390ساعت 14:20  توسط محمد  | 

مرد عنکبوتی

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مهر 1390ساعت 12:6  توسط محمد  | 

درباره ی بن تن

بن پسری ۱۰ ساله است که در یک جنگل و طی یک سلسله اتفاقاتی به ساعتی دست پیدا می کند که می تواند

وی را به ۱۰ شکل گوناگون درآورد. تصاویری که در زیر می بینید مربوط می شود به این ۱۰ شکل که هرکدام ویژگی

های جالبی دارند و از همه مهمتر هرکدام قدرت های فضایی خود را دارند.


ben 10 heatblast wallpaper يادداشتي بر بن10:

fourarms large يادداشتي بر بن10:

 بن تن شخصیت کارتونی پر طرفداری هست که بیشتر پسر های دنیا عاشق آن هسند بن تن می توان گفت انقلابی که از نظر بقیه هم این طور است او ساعت جادویی به نام امنيتريکس را در تعطیلات تابستانه موقع گردش در جنگل با برخورد یک شی فلزی به زمین پیدا می کند آن ساعت باعث می شود بن به 10 عدد موجود فضایی تبدیل شود


http://www.nyazmarket.com/images/cartoon/ben10/ben10.1.jpg

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مهر 1390ساعت 9:13  توسط محمد  | 

شعر بن تن

از کهکشان اومد زمین بی بال پرواز

مثل شهاب از آسمون اومد با یه راز

برداشت اونو پسرکی شد قصه مون آغاز

بن۱۰

اون می چرخه و عوض می شه با یه اشاره

قدرتمنده و روی زمین نظیر نداره

شوخ و جسور فرض و چالاک قوی و بی باک

بن۱۰

می جنگه با دشمنا نمی بازه

می شه گفت همه ی اینا یه جور رازه

می ره بالا می یاد پایین چه ساده

بن۱۰

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مهر 1390ساعت 23:2  توسط محمد  | 

بیو گرافی جکی چان

به ادامه مطلب بروید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مهر 1390ساعت 19:16  توسط محمد  | 

بن تن

باید برین ادامه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مهر 1390ساعت 18:37  توسط محمد  |